Ranking,TikTok,Wyróżnione

15 najlepszych kont na polskim TikToku!

Julia Niedzielin -
Ranking,TikTok,Wyróżnione - - Dodane przez Julia Niedzielin

15 najlepszych kont na polskim TikToku!

Wciąż pojawia się wiele nowych i różnorodnych pomysłów na prowadzenie konta na TikToku. Którzy twórcy są szczególnie warci uwagi? Podobnie jak zrobiliśmy to ostatnio, publikując ranking influencerów, przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie najciekawszych kont na TikToku. Oto najlepsi polscy tiktokerzy!

MUZYKA

SPORT I ZDROWIE

COMEDY

LIFESTYLE

EDUKACJA

Udostępnij
Gaming
CD Projekt zaatakowane przez hakerów!
CDP hacked

CD Projekt już od dłuższego przeżywa nie najlepsze chwile w swojej historii. Nieudana premiera CyberPunk 2077, spadek wartości akcji na giełdzie oraz plotki o wykupieniu spółki przez inną firmę składają się na niezwykle trudny okres dla polskiej wytwórni. Zaledwie kilka godzin temu dowiedzieliśmy o nowym zajściu, które może stać się początkiem upadku polskich "Redów". O co dokładnie chodzi?

News
MEDIA BEZ WYBORU. Jaki wpływ nowa ustawa będzie miała na Waszą przyszłość?

W środę 10 lutego większość prywatnych mediów w Polsce przestała transmitować swój program albo publikować treści. Zamiast nich na ekranie wyświetla się czarna plansza i hasło: „MEDIA BEZ WYBORU”, a stacje radiowe nadają specjalny komunikat. Wyjaśniamy, o co chodzi i jaki wpływ nowa ustawa będzie miała na Waszą przyszłość.