15 najlepszych kont na polskim TikToku!

Wciąż pojawia się wiele nowych i różnorodnych pomysłów na prowadzenie konta na TikToku. Którzy twórcy są szczególnie warci uwagi? Podobnie jak zrobiliśmy to ostatnio, publikując ranking influencerów, przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie najciekawszych kont na TikToku. Oto najlepsi polscy tiktokerzy!

Muzyka

@edziorap

Tiktokowe konto Piotra Byliny to miejsce, gdzie bez wątpienia znajdziesz kawał dobrego freestyle’u. Edzio ma doskonały feeling i siedzi na bicie niezależnie od trudności danej nuty. Raper zebrał na TikToku spore grono fanów, bo obserwuje go aż 200 tys. osób. Edzio nawija już od lat, bo jego pierwszy album „Mimo wątpliwości” ukazał się na Spotify w 2014 roku. Jednak słyszy się o nim dopiero teraz. Fenomen TikToka?

@pksistersmusic

Patrycja i Kinga Roszczyk – zdolne siostry, które prowadzą wspólne muzyczne konto na tiktoku. Delikatne barwy dziewczyn doskonale się uzupełniają. Najczęściej akompaniują sobie na ukulele, tworząc dzięki temu niepowtarzalny klimat. Talent sióstr doceniło już ponad 700 tys. obserwatorów na TikToku, 120 tys. na YouTubie i 52 tys. na Instagramie.

@juliaposio

Niezwykle utalentowana młoda artystka, która swój sukces zawdzięcza piosence „Zakochałam się w nieznajomym”. Julia łączy rap z popem i robi to w bardzo stylowy sposób. Ciepła, trochę ciemniejsza barwa sprawia, że słuchanie jej głosu to czysta przyjemność. Wokalistka dzięki swojej działalności na TikToku może pochwalić się ogromną liczbą odtworzeń na Spotify, bo jest to prawie 1,5 miliona!

Sport i zdrowie

@wiktoriajaroniewska

Chcesz schudnąć? Szukasz motywacji? A może po prostu potrzebujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i zwiększyć poziom aktywności fizycznej? Wiktoria jest studentką dietetyki, piłkarką ręczną i przede wszystkim wulkanem energii, która regularnie będzie motywować Cię do pracy nad sobą! Na jej koncie znajduje się sporo foodbooków, planów treningowych i krótkich vlogów, które zachęcają do wstania z kanapy.

@dailysana

Walka z zaburzeniami odżywiania to bardzo ważny i trudny temat, o którym trzeba rozmawiać. Sana jest w trakcie rekonwalescencji, której przebieg pokazuje na swoich filmikach. Dzieli się tym, co je i mówi o tym, jak ważne jest regularne spożywanie posiłków. W ten sposób pomaga wielu swoim widzom, którzy również borykają się z podobnymi problemami.

@stanczykmartyna

To prawdziwa fighterka, która po tym, jak schudła i uzyskała wymarzoną sylwetkę, stała się wzorem dla wielu młodych dziewczyn. Martyna miała nadwagę i bardzo niskie poczucie własnej wartości. Dzisiaj edukuje, pokazując zdrową drogę, która prowadzi do pięknego ciała i zdrowego podejścia do własnej sylwetki.

Comedy

@julia_rocka

Młoda i zdolna studentka szkoły aktorskiej. Tworzy zabawne, trochę przejaskrawione tiktoki, w których wyśmiewa absurdalne sytuacje ze studenckiego życia. Oprócz walorów komediowych, nagrywa też treści motywacyjne i edukujące. Opowiada o sztuce, teatrze czy zajęciach na uczelni.

@mikuusiekk

Pamiętasz, jak mama pakowała Cię na szkolną wycieczkę albo kazała Ci wyłączyć komputer? Konto Mikołaja to zbiór sytuacji wziętych prosto z naszego dzieciństwa. Łatwo utożsamić się z każdym kolejnym dodawanym tiktokiem, bo w końcu każdy był kiedyś dzieckiem. To całkiem miłe uczucie powspominać lata beztroskiej zabawy, a przy okazji się uśmiechnąć.

@dominikarybakk

Dominika jest bardzo charyzmatyczną nastolatką, która nagrywa tiktoki związane z jej codziennym życiem. W komediowy sposób przedstawia życie szkolne, komentuje lekcje zdalne, lockdown. Opowiada o swoich przygodach, przemyśleniach i wątpliwościach. Jest głosem współczesnej młodzieży, która zamknięta w domach i odizolowana od rówieśników może się z nią utożsamić.

Lifestyle

@inee_13

Inez Janiak Molęcka to tatuażystka, która swój kontent na TikToku opiera głównie na swoim zawodzie. Opowiada o swojej pracy, wcielając się przy okazji w role swoich klientów. To historie różnych tatuaży i wielu różnych ludzi. Opowiadając je w tak ciekawy i zabawny sposób, Inez zgromadziła już na swoim koncie ponad 560 tys. followersów. Artystka odpowiada także na wiele pytań swoich obserwatorów związanych ze studiem tatuażu.

@ewaestera

Ewka jest zwariowaną mamą dwóch córek, która dla wielu rodziców mogłaby być wzorem do naśladowania. Turkusowa mamuśka opowiada o tym, jak wychowała swoje już dorosłe dzieci. Zwraca uwagę na to, aby rozmawiać i traktować swoje własne jako partnerów. Uśmiechnięta Ewka zaraża uśmiechem i dobrą energią, co bez wątpienia potwierdzą jej widzowie, których ma na TikToku już 290 tys.

@kamelemona

Dziewczyna, która jest prawdziwym wulkanem energii. Projektuje i szyje własne ubrania, które wyglądają naprawdę efektownie. Oprócz tego, jej nieco ekscentrycznym pomysłem na kanał było mrożenie przeróżnych przedmiotów. Usiłowała zamrozić dezodorant, cienie do powiek i wiele innych rzeczy, których normalny człowiek nie mrozi. To, co wyróżnia Mone to przede wszystkim kreatywność i talent. Jej artystyczna dusza nie pozwala nudzić się jej widzom, którzy każdego dnia mogą zobaczyć u niej coś ciekawego.

Edukacja

@szachmat.korneliaduda

Kontent dla uczniów, a szczególnie maturzystów. Kornelia codziennie dodaje jednego tiktoka, na którym pokazuje, jak rozwiązać przykładowe zadanie maturalne z matematyki. Tłumaczy bardzo przejrzyście i zrozumiale, krok po kroku. Taki rodzaj powtórki może okazać się bardzo pomocny dla tegorocznych maturzystów, którzy skazani na naukę zdalną mają spore zaległości. TikTok przychodzi z matematyczną pomocą!

@psychologchorzewska

Tematy tabu, pytania kłębiące się w głowie bez odpowiedzi czy osamotnienie to problemy, które bardzo często występują u współczesnych nastolatków. Magdalena Chorzewska prowadzi swoje konto na TikToku w ciepłej atmosferze, wzbudzając zaufanie swoich widzów. Odpowiada na pytania, mówi o uczuciach i emocjach; o wszystkim tym, o czym ludzie boją się rozmawiać. Bardzo ważne, edukacyjne miejsce na aplikacji, które warto odwiedzać!

@okiem_belfra

Kaśka to inteligentna, zabawna babka z ogromnym dystansem. Pracuje jako nauczycielka w szkole, o czym chętnie opowiada. Sama mówi o sobie, że wspiera, uczy i bawi. Język polski i historia to dziedziny, które są jej pasją. Polecamy ten profil, jeżeli lubicie łączyć naukę ze śmiechem!