LIL BABY PŁACIŁ GUNNIE ZA TEKSTY! „Dam Ci stówę, napisz coś dla mnie”

Lil Baby i Gunna to obecnie jeden z najmocniejszych duetów na trapowej scenie z Atlanty, a raperzy bardzo się ze sobą przyjaźnią. Ich zeszłoroczny wspólny projekt „Drip Harder” chwalono właśnie za niesamowitą chemię między nimi i zgrane flow.

Wiadomo też, że gdyby nie Gunna, Lil Baby prawdopodobnie nie wybiłby się tak bardzo, jednak niemałym zaskoczeniem okazał się opublikowany wczoraj wywiad dla niemieckiego portalu 16BARS, w którym młody raper ujawnił, że na początku swojej kariery płacił koledze po 100 dolarów za pisanie tekstów do swoich kawałków!

On [Gunna] już rapował – trzymałem się z nim (…) i potem sam zacząłem to robić. A on rzeczywiście mi pomagał. Zapłaciłem Gunnie, aby pisał moje piosenki. Nigdy nie opublikowałem tych utworów, ale kiedy po raz pierwszy zacząłem rapować, płaciłem mu zwykle 100 dolarów. To było coś w stylu: „Dam ci stówę, napisz coś dla mnie, to będę mógł nauczyć się, jak to nagrać”.

Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z planem, już za parę lat Lil Baby będzie mógł mówić, że to, jak robi swoje rapy, zawdzięcza zastępcy prezydenta Stanów Zjednoczonych. Brzmi nieźle i patriotycznie! Ah ta Ameryka.