NIE ZNACIE KAROL’KA Z GUGU? PO ODSŁUCHANIU SINGLA „JUMANJI”, ZOSTANIECIE Z NIM NA DŁUŻEJ!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji usłyszeć twórczości Karol’ka, to jest najlepszy moment, aby ją nadrobić! Z pewnością się nie zawiedziecie.

Karol’ka przede wszystkim możecie kojarzyć jako hypemana Szpaka. Udzielił się też na „BORCREW MIXTAPE”, a rok temu ukazał się jego kawałek z DMP na kanale Palucha. Rozpoznawalny jest także w środowisku freestyle’owym – brał udział w bitwach oraz je organizował i prowadził. W rapie siedzi więc już od lat. Póki co z pewnością bardziej kojarzony jest w województwie warmińsko-mazurskim niż całej Polsce, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni. W „Jumanji” czuć wielkie emocje i pasję, jaką Karol’ek włożył w ten kawałek, a wszystko to uzupełnia dopracowane flow na solidnym bicie Deckstera. Utwór nawiązuje do filmu z lat 90. o tym samym tytule, który opowiada o tajemniczej grze planszowej.

Trudno nie wspomnieć o teledysku, który również robi robotę. To niezwykle klimatyczny obrazek Pana Filmowca, który zdecydowanie może pochłonąć niejednego widza – moim zdaniem jest to jeden z kandydatów na teledysk roku i mam nadzieję, że zostanie on doceniony podczas następnej gali Popkillerów.

Singiel promuje debiutancki album Karol’ka „Jumanji”. Widać, że w GUGU drzemie olbrzymi potencjał. Niedawno pisaliśmy o Chivasie, który dołączył do ekipy Szpaka. Pewnie z biegiem czasu powstanie wspólny projekt od wszystkich członków GUGU. Może być to niezwykle ciekawe. Ale teraz zachęcam Was do sprawdzenia „Jumanji”, bo naprawdę warto!