NOWY KANAŁ WINIEGO TO POLSKI MR. WORLDWIDE

Kiedyś: Wini, Winicjusz, Winiwizja, a teraz VINNIE. Nasz ulubiony dziennikarz, youtuber i influencer rozszerza swoją działalność. Na czym będzie opierał się nowy kanał Winiego?

Co nowego może robić Wini?

Współzałożyciel i szef Stoprocent, raper i wizjoner. Do tego samochodziarz, sportowy świr, dziennikarz prowadzący bardzo długie rozmowy. Czy jest coś, czego Wini jeszcze nie robił? Okazuje się, że tak. Nowy kanał Winiego będzie opierał się głównie na tym samym, na czym opiera się jego dotychczasowa działalność. Na czym polega niespodzianka?

Nowy kanał Winiego

Na swoim nowym kanale Wini zamierza publikować wywiady z twórcami zza granicy. Pierwszym z jego gości jest Harris, znany również jako Mr. TAIT EITA – niemiecki raper pochodzący z Berlina. Harris jest na scenie od 20 lat, w tym czasie wydał 4 albumy i 3 Mixtape’y. Porusza poważne tematy, rapuje między innymi o imigrantach, ale fani znają go głównie z lżejszych utworów o imprezowej tematyce. Jednym z nich jest choćby „Da Ist Harry”. Za sprawą tych kawałków do Harrisa przylgnął ciekawy skrót: „G.B.Z.”. W języku niemieckim oznacza on „Gras, Beck’s und Zärtlichkeit”, czyli dla „Trawa, Beck (marka piwa) i czułość”.

Na ten moment na kanale Winiego pojawił się jedynie zwiastun wywiadu z artystą. Aby publikować materiały dłuższe niż 15 minut, twórcy musza zdobyć 1000 subskrypcji. Nowy kanał Winiego osiągnął już wymaganą ilość subskrypcji, więc, jak sam pisze: „full video soon”.