YouTube

Nowy kanał Winiego to polski Mr. Worldwide

Michał Szyndler -
nowy kanał winiego
nowy kanał winiego
YouTube - - Dodane przez Michał Szyndler

Nowy kanał Winiego to polski Mr. Worldwide

Kiedyś: Wini, Winicjusz, Winiwizja, a teraz VINNIE. Nasz ulubiony dziennikarz, youtuber i influencer rozszerza swoją działalność. Na czym będzie opierał się nowy kanał Winiego?

Co nowego może robić Wini?

Współzałożyciel i szef Stoprocent, raper i wizjoner. Do tego samochodziarz, sportowy świr, dziennikarz prowadzący bardzo długie rozmowy. Czy jest coś, czego Wini jeszcze nie robił? Okazuje się, że tak. Nowy kanał Winiego będzie opierał się głównie na tym samym, na czym opiera się jego dotychczasowa działalność. Na czym polega niespodzianka?

Nowy kanał Winiego

Na swoim nowym kanale Wini zamierza publikować wywiady z twórcami zza granicy. Pierwszym z jego gości jest Harris, znany również jako Mr. TAIT EITA – niemiecki raper pochodzący z Berlina. Harris jest na scenie od 20 lat, w tym czasie wydał 4 albumy i 3 Mixtape’y. Porusza poważne tematy, rapuje między innymi o imigrantach, ale fani znają go głównie z lżejszych utworów o imprezowej tematyce. Jednym z nich jest choćby „Da Ist Harry”. Za sprawą tych kawałków do Harrisa przylgnął ciekawy skrót: „G.B.Z.”. W języku niemieckim oznacza on „Gras, Beck’s und Zärtlichkeit”, czyli dla „Trawa, Beck (marka piwa) i czułość”.

Na ten moment na kanale Winiego pojawił się jedynie zwiastun wywiadu z artystą. Aby publikować materiały dłuższe niż 15 minut, twórcy musza zdobyć 1000 subskrypcji. Nowy kanał Winiego osiągnął już wymaganą ilość subskrypcji, więc, jak sam pisze: „full video soon”.

W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na cały odcinek z Harrisem, a później na kolejne ciekawe wywiady z największymi gwiazdami z Berlina (kto wie, może kiedyś usłyszymy rozmowę z samym Sentino?). Jeżeli humor, cięty język i niesamowite anegdotki Winicjusza przyjmą się za granicą, to możemy być świadkami narodzin nowego Joe Rogana (tylko, że samochodowego). Skrr prognozuje: jeszcze w 2021 wywiad z Gzuzem, w 2022 ze Skeptą i Eminemem, a do końca 2025 z Travisem Scottem, Kanye Westem i Kendrickiem Lamarem.

.

Zostaw komentarz

Udostępnij
YouTube
Amerykański YouTube? Jeff Wittek to postać, którą musisz znać
Jeff Wittek

Na polskim YouTubie pojawia się coraz więcej ciekawego kontentu. Twórcy stają się bardziej oryginalni, a ich treści przybierają wyróżniającą się spośród wszystkich formę. Jednak mimo tego całego rozwoju, wciąż żyjemy w cieniu amerykańskich youtuberów. To oni wyznaczają nowe trendy, a ich pomysły przekraczają dotychczasowe granice. Dlaczego zatem Jeff Wittek to jedna z ciekawszych postaci zza Oceanu?

Rap
Pośmiertny album Pop Smoke’a reklamowany na ulicach miast USA!
Pop Smoke

Pop Smoke zmarł 19 lutego 2020 roku. Do tej pory został wydany tylko jeden pośmiertny album zatytułowany "Shoot for the Stars, Aim for the Moon". Nowy album pt. "FAITH" otrzymamy już 16 lipca. Ma być on upamiętnieniem znanego amerykańskiego artysty. Zespół pracujący nad tym projektem nie przeszedł obojętnie obok odpowiednich akcji promocyjnych. Tym razem pokuszono się o coś zupełnie oryginalnego.