Belmondo nawija „dzień dobry w dwóch językach! A to wszystko z orkiestrą [INSTRUMENTALNIE]

Czasem żałujemy, że takiego talentu jak Belmondo nie można puścić zagranicznym znajomym, bo nie zrozumieją. Dlatego razem z Belmondziakiem postanowiliśmy naprawić tę sytuację! Teraz cały glob może przekonać się do geniuszu Młodego G.

„Dzień Dobry” jest niekwestionowanym hitem – nie tylko w środowisku, ale w ogóle w polskim Internecie. No właśnie – w polskim. Dzięki naszej inicjatywie it can go places. Skrzypce, gitara, perkusja, klawisze i wiolonczela, a do tego Belmondziak rapujący w dwóch językach. Brzmi jak internetowa pasta?

Belmondo, czyli Piotr Matkowski, to polski raper i producent muzyczny, urodzony 17 lipca 1985 roku w Lublinie. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w latach 90., a pierwsze kroki stawiał w formacji K.A.S.T.A. Zespół ten odegrał kluczową rolę w historii polskiego hip-hopu, a Belmondo zyskał rozpoznawalność dzięki swojemu charakterystycznemu flow oraz udziałowi w licznych projektach muzycznych. Jako solowy artysta, Belmondo kontynuuje swoją muzyczną podróż, prezentując zarówno ostre, społecznie zaangażowane teksty, jak i bardziej introspekcyjne utwory. Jego twórczość odznacza się różnorodnością stylów i umiejętnością eksperymentowania z dźwiękiem, co przysporzyło mu licznych fanów wśród miłośników polskiego hip-hopu.