Rap

Pośmiertny album Pop Smoke’a reklamowany na ulicach miast USA!

Oliwier Orłowski -
Pop Smoke
Pop Smoke
Rap - - Dodane przez Oliwier Orłowski

Pośmiertny album Pop Smoke’a reklamowany na ulicach miast USA!

Pop Smoke zmarł 19 lutego 2020 roku. Do tej pory został wydany tylko jeden pośmiertny album zatytułowany „Shoot for the Stars, Aim for the Moon”. Nowy album pt. „FAITH” otrzymamy już 16 lipca. Ma być on upamiętnieniem znanego amerykańskiego artysty. Zespół pracujący nad tym projektem nie przeszedł obojętnie obok odpowiednich akcji promocyjnych. Tym razem pokuszono się o coś zupełnie oryginalnego.

Minęło ponad półtora roku od śmierci Pop Smoke’a. Raper został zastrzelony przez złodziei, którzy wtargnęli do jego domu. Jeszcze w 2020 roku wydano pośmiertny album pod tytułem „Shoot for the Stars, Aim for the Moon”. Wiele osób twierdziło, że to jeszcze nie koniec muzyki artysty. Jak się okazało, mieli rację. 23 czerwca na oficjalnym kanale rapera zamieszczono krótki film zapowiadający muzyczny projekt „FAITH”. W największych miastach w USA zaczęły pojawiać się plakaty oraz bilbordy reklamujące album. To jednak nie wszystko. Plakaty reklamowe w miastach takich jak Los Angeles oraz Nowy Jork, zawierały specjalne kody QR. Poprzez nakierowanie aparatu z telefonu na plakat można było usłyszeć wycinki muzyki z nadchodzącego dzieła zmarłego rapera.

Nie tak dawno Tyler, The Creator zrobił coś bardzo podobnego. Mieszkańcy wielu miast na całym świecie mogli ujrzeć tajemnicze bilbordy z napisem „CALL ME IF YOU GET LOST”. Pod tym zdaniem zapisany był numer telefonu: 1 (855) 444-8888. Jeżeli pod niego zadzwoniliśmy, usłyszeliśmy fragment utworu z jego nadchodzącego albumu lub rozmowę rapera ze swoją matką.

Plakat reklamujący album Tylera, The Creator’a
fot. https://www.reddit.com/r/tylerthecreator/comments/nydgay/found_the_la_billboard_yesterday/

Krążek, który zadebiutuje już w piątek w tym tygodniu, będzie składał się z 17 utworów. Wśród nich znajdzie się także upublicznione na YouTube „Outro”. Póki co, do opinii publicznej nie dotarło zbyt wiele informacji na temat znajdującej się w albumie muzyki, lecz fani zmarłego artysty wyczekują zapowiadanego numeru „Demeanor”.

fot. kadr z „POP SMOKE – DIOR (OFFICIAL VIDEO)”,YouTube.com/POP SMOKE

Zostaw komentarz

Udostępnij
YouTube
Nowy kanał Winiego to polski Mr. Worldwide
nowy kanał winiego

Kiedyś: Wini, Winicjusz, Winiwizja, a teraz VINNIE. Nasz ulubiony dziennikarz, youtuber i influencer rozszerza swoją działalność. Na czym będzie opierał się nowy kanał Winiego?

Lifestyle
Anglia zalana falą rasizmu i agresji po finale Euro 2020
Anglia

W niedzielę (11 lipca) został rozegrany finał Euro 2020, Anglia-Włochy. Mimo zaciętej walki szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Włoch, po pełnych emocji rzutach karnych, zakończonych 3:2. Angielscy kibice nie przyjęli jednak tej porażki z należytym szacunkiem dla swoich reprezentantów, a także przeciwników.