Hip Hop,News

Gotujemy Z Zeppy Zepem „Chcemy być wyżej” Sokoła!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Gotujemy Z Zeppy Zepem „Chcemy być wyżej” Sokoła!

Sokół jest niekwestionowaną legendą, założyciela Prosto Label zna każdy. Zeppy Zep obecnie jest kojarzony chyba przez wszystkich. Pracował z takimi wykonawcami jak Taco Hemingway (i Taconafide), Otsochodzi, czy choćby Julia Wieniawa, zawsze dostarczając wyśmienitego podkładu. Postanowiliśmy, że chcemy być wyżej i dzisiaj dzielimy się nową odsłoną „Gotujemy Z” z Zeppy Zepem, który odsłoni przed Wami procesy stojące za powstaniem hitowego „Chcemy być wyżej” Sokoła!

– Powstało jakieś sześć, siedem wersji. Na początku ten bit zupełnie inaczej brzmiał – mówi Zeppy. – W połowie zwrotki wchodzi dźwięk jak z czołówki „X-Files”. Na samym początku Wojtek w ogóle tego nie tolerował i powiedział, żeby absolutnie to wywalić. Przed samym masteringiem powiedział: „Ty, no dobra, ale tam był taki dźwięk, gdzie on jest?”, więc musieliśmy go dodać – śmieje się producent.

Zeppy opowiedział także o dźwiękach, których używa, choć… nikt ich nie słyszy, ale to one zapewniają jego bitom organiczny feeling. Zresztą, co będziemy się rozpisywać, posłuchajcie i zobaczcie sami! Zapraszamy na nowe „Gotujemy Z”:

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„Myślałem, że mnie zabiją” – poszkodowany o A$AP Rockym. Na sali sądowej doradca Trumpa

Długo na to czekaliśmy. Wczoraj, 30 lipca w Sztokholmie, nareszcie odbyła się tak długo wyczekiwana rozprawa sądowa rapera, a na sali, oprócz dziennikarzy i fanów, pojawił się - dzięki Trumpowi, który do sprawy podszedł bardzo poważnie - amerykański prawnik i doradca prezydenta d.s zakładników Robert C. O'Brien.

Hip Hop,News
Machine Gun Kelly chce nagrać z Eminemem! „Sprawdźmy, kto poleci lepiej”

Życie Karabinowego Kellsa jest ostatnio dosyć szalone. Dopiero co wypuścił swój najnowszy projekt "Hotel Diablo", a już rozwija dalej swoją filmową karierę. Gdzieś w tle wciąż pojawiają się jednak pytania o beef z Eminemem i MGK nie stroni od wypowiedzi na ten temat. W najnowszym odcinku "Everyday Struggle", zapytano go o ten temat chyba z każdej strony i wreszcie mamy pełen ogląd sytuacji z jego strony.