GOTUJEMY Z ZEPPY ZEPEM „CHCEMY BYĆ WYŻEJ” SOKOŁA!

Sokół jest niekwestionowaną legendą.

Założyciela Prosto Label zna każdy. Zeppy Zep obecnie jest kojarzony chyba przez wszystkich. Pracował z takimi wykonawcami jak Taco Hemingway (i Taconafide), Otsochodzi, czy choćby Julia Wieniawa, zawsze dostarczając wyśmienitego podkładu. Postanowiliśmy, że chcemy być wyżej i dzisiaj dzielimy się nową odsłoną „Gotujemy Z” z Zeppy Zepem, który odsłoni przed Wami procesy stojące za powstaniem hitowego „Chcemy być wyżej” Sokoła!

Powstało jakieś sześć, siedem wersji.

Na początku ten bit zupełnie inaczej brzmiał – mówi Zeppy. – W połowie zwrotki wchodzi dźwięk jak z czołówki „X-Files”. Na samym początku Wojtek w ogóle tego nie tolerował i powiedział, żeby absolutnie to wywalić. Przed samym masteringiem powiedział: „Ty, no dobra, ale tam był taki dźwięk, gdzie on jest?”, więc musieliśmy go dodać – śmieje się producent.

Zeppy opowiedział także o dźwiękach, których używa, choć… nikt ich nie słyszy, ale to one zapewniają jego bitom organiczny feeling. Zresztą, co będziemy się rozpisywać, posłuchajcie i zobaczcie sami! Zapraszamy na nowe „Gotujemy Z”: