Lifestyle

Lil Masti zawalczy na High League z… mistrzynią świata w boksie!

Oliwier Orłowski -
High League
High League
Lifestyle - - Dodane przez Oliwier Orłowski

Lil Masti zawalczy na High League z… mistrzynią świata w boksie!

Gala słynnego rapera Malika Montany – High League – zbliża się coraz większymi krokami. Jeszcze kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że Lexy Chaplin zawalczy z liderką Team X 2. Natalia Karczmarczyk, czyli powszechnie znana Natsu zgodziła się na walkę. Teraz na Instagramie federacji Malika ogłoszono, że Aniela „Lil Masti” Bogusz zawalczy z byłą mistrzynią świata w boksie.

Wydarzenie będzie miało miejsce 28 sierpnia w Trójmieskiej Ergo Arenie. Federacja High League została założona przez znanego autora tekstów – Malika Montanę. Założył ją dlatego, że w przeszłości sam otrzymywał wiele ofert walk, lecz nie podjął się żadnej z nich. Sądził bowiem, że oferowane wynagrodzenia były zbyt niskie jak na jego wymagania. Wkrótce postanowił zorganizować swoją własną galę, która nie będzie stronić od wydawania pieniędzy na zawodników. Tak o to „na pokładzie” znalazły się Natsu i Lexy. Ich nadchodząca potyczka będzie najdroższą w historii polskich freak fightów.

Od FAME MMA do High League

Lil Masti swoją historię w MMA rozpoczęła jeszcze 2019 roku. W tamtym czasie miała miejsce czwarta gala organizacji FAME. Ówczesnym przeciwnikiem Anieli była Marta Linkiewicz, która poległa piosenkarce. Zwycięstwo zagwarantowało jej zdobycie tytułu mistrzowskiego w wadze średniej kobiet. Podczas tegorocznych konferencji FAME MMA 9 włodarze podali informacje o odebraniu pasa mistrzyni. Według nich, było to spowodowane brakiem aktywności ze strony Anieli oraz przede wszystkim, niemożnością dogadania się w kwestiach pieniężnych. Wardęga nagrał film z Lil Masti, w którym próbował dojść do prawdy, co spowodowało taki przebieg zdarzeń. W trakcie wywiadu Boxdela z Sylwestrem, zdaniem Anieli Bogusz, Michał Baron ujawnił jej adres zamieszkania i dane osobowe. Przez to influencerka pozwała federację do sądu.

12 lipca dowiedzieliśmy się, że była mistrzyni FAME MMA walczy z Ewą Brodnicką na gali Malika Montany. Ewa Brodnicka to była mistrzyni Europy i świata. Brała udział w pojedynkach instytucji WBO (World Boxing Organization). Pas mistrzyni świata straciła stosunkowo niedawno, bo 30 października 2020 roku. Na obecną chwilę nie ma już żadnych wątpliwości, że High League pnie się w górę. Czy popularnością przebije FAME? Tego dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

fot. High League (https://www.instagram.com/p/CROzjkJLt4F/)

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Anglia zalana falą rasizmu i agresji po finale Euro 2020
Anglia

W niedzielę (11 lipca) został rozegrany finał Euro 2020, Anglia-Włochy. Mimo zaciętej walki szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Włoch, po pełnych emocji rzutach karnych, zakończonych 3:2. Angielscy kibice nie przyjęli jednak tej porażki z należytym szacunkiem dla swoich reprezentantów, a także przeciwników.

TikTok
TikTok banuje piramidy finansowe
tiktok

Każdego dnia z mediów społecznościowych korzystają miliardy użytkowników. I naprawdę nie ma się do oszukiwać – znaczna część z nich nie potrafi rozpoznawać scamów albo nie widzi tego, że coś jest dla nich niebezpieczne. Z pomocą przychodzą więc same platformy, które wprowadzają mechanizmy chroniące użytkowników. Tym razem Tiktok banuje treści związane z kryptowalutami i piramidami finansowymi. Dlaczego zdecydowali się na taki krok?