LIL MASTI ZAWALCZY NA HIGH LEAGUE Z… MISTRZYNIĄ ŚWIATA W BOKSIE!

Gala słynnego rapera Malika Montany – High League – zbliża się coraz większymi krokami. Jeszcze kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że Lexy Chaplin zawalczy z liderką Team X 2. Natalia Karczmarczyk, czyli powszechnie znana Natsu zgodziła się na walkę. Teraz na Instagramie federacji Malika ogłoszono, że Aniela „Lil Masti” Bogusz zawalczy z byłą mistrzynią świata w boksie.

Wydarzenie będzie miało miejsce 28 sierpnia w Trójmieskiej Ergo Arenie. Federacja High League została założona przez znanego autora tekstów – Malika Montanę. Założył ją dlatego, że w przeszłości sam otrzymywał wiele ofert walk, lecz nie podjął się żadnej z nich. Sądził bowiem, że oferowane wynagrodzenia były zbyt niskie jak na jego wymagania. Wkrótce postanowił zorganizować swoją własną galę, która nie będzie stronić od wydawania pieniędzy na zawodników. Tak o to „na pokładzie” znalazły się Natsu i Lexy. Ich nadchodząca potyczka będzie najdroższą w historii polskich freak fightów.

Od FAME MMA do High League

Lil Masti swoją historię w MMA rozpoczęła jeszcze 2019 roku. W tamtym czasie miała miejsce czwarta gala organizacji FAME. Ówczesnym przeciwnikiem Anieli była Marta Linkiewicz, która poległa piosenkarce. Zwycięstwo zagwarantowało jej zdobycie tytułu mistrzowskiego w wadze średniej kobiet. Podczas tegorocznych konferencji FAME MMA 9 włodarze podali informacje o odebraniu pasa mistrzyni. Według nich, było to spowodowane brakiem aktywności ze strony Anieli oraz przede wszystkim, niemożnością dogadania się w kwestiach pieniężnych. Wardęga nagrał film z Lil Masti, w którym próbował dojść do prawdy, co spowodowało taki przebieg zdarzeń. W trakcie wywiadu Boxdela z Sylwestrem, zdaniem Anieli Bogusz, Michał Baron ujawnił jej adres zamieszkania i dane osobowe. Przez to influencerka pozwała federację do sądu.

Dowiedzieliśmy się, że była mistrzyni FAME MMA walczy z Ewą Brodnicką na gali Malika Montany. Ewa Brodnicka to była mistrzyni Europy i świata. Brała udział w pojedynkach instytucji WBO (World Boxing Organization). Pas mistrzyni świata straciła stosunkowo niedawno, bo 30 października 2020 roku. Na obecną chwilę nie ma już żadnych wątpliwości, że High League pnie się w górę. Czy popularnością przebije FAME? Tego dowiemy się w niedalekiej przyszłości.